První kroky na portálu Planet of Winners

Registrace do systému

Pokud chcete hrát na Planet of Winners, tak si nejdříve musíte vytvořit účet. Na výběr máte ze dvou možností - registrace pomocí Vašeho Facebook účtu a nebo klasická registrace vyplněním registračního formuláře.

1. Registrace pomocí Facebook účtu 

Nechce se Vám vyplňovat registrační formulář? Usnadníme Vám to. Přihlašte se jednoduše pomocí svého Facebook účtu.

 

Celý postup je jednoduchý. Nevypňujete žádné přihlašovací jméno a heslo. Stačí kliknout na tlačítko, které znázořňuje následující obrázek. Facebook za Vás udělá vše potřebné. Po dokončení už zbývá jediné! Vybrat vhodnou hru, vyzvat správného spoluhráče a pokusit se vyhrát.

Facebook login

2. Registrace vyplněním registračního forumláře

Pro vytvoření účtu si otevřete úvodní stránku a zadejte svoji přezdívku do textového pole. Poté se Vám objeví registrační formulář, kam vyplníte následující údaje:

  • Přezdívka (Musí být dlouhá alespoň 4 znaky)
  • Emailová adresa (Adresa musí být platná, abyste mohli potvrdit registraci)
  • Heslo
  • Potvrzení hesla

Poté potvrďte registraci tlačítkem "Registrace" a bude Vám zaslán registrační email.

Po otevření odkazu v registračním emailu se Vám otevře stránka, kde musíte vyplnit svoje křestní jméno a příjmení  a poté kliknout na tlačítko "Registrovat". Váš účet bude bude posléze aktivován. Poté si můžete doplnit kontatní údaje a údaje pro komunikační  a sociální sítě.

Nahrání kreditu

Jako další krok je potřeba si nahrát kredit, abyste mohli mohli sázet na své hry.

Abyste si mohli nahrát kredit na svůj účet na Planet of Winners, tak musíte mít PayPal účet, přes který provedete trasnakci.

Pokud PayPal účet nevlastníte, tak si ho můžete založit podle návodu na tomto odkazu.

Kredit si můžete dobít v sekci "Pro přihlášené" a to konkrétně v levém panelu kliknutím na položku "Koupě kreditu". Objeví se Vám obrazovka, na které uvidíte kurz kreditu za Vámi zvolenou měnu a pod ní je textové pole, do kterého napíšete částku, kterou si přejete dobít. Poté klikněte na tlačítko "Kup kredit" a poté se Vám objeví výpis Vaší objednávky. Pokud budete souhlasit, tak ji potvrdíte tlačítkem "Kup přes PayPal" a budete přesměrováni na stránky PayPalu, kde se musíte přihlásit a potvrdit platbu (tlačítkem "Pay now" viz. obrázek). Jakmile bude platba od PayPalu potvrzena, tak se Vám dobité kredity objeví na účtě.

Obnovení zapomenutého hesla

Pokud jste zapomenuli své heslo, tak ho můžete obnovit následujícím způsobem.

V nabídce přihlášení na úvodní stránce zvolte položku Obnovení hesla. Objeví se Vám stránka, kde napíšete svůj email, který jste zadávali při vytváření účtu a poté kliknete na Obnovit heslo.

Posléze Vám příjde email, který bude obsahovat odkaz pro obnovení hesla. Otevřete ho ve svém prohlížeči a heslo Vám bude obnoveno.